Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, turystycznych i innych. Poszukamy dla Ciebie najkorzystniejszej oferty, mamy w swojej ofercie blisko 40 towarzystw ubezpieczeniowych. Więcej informacji na stronie www.ubezpieczeniaplewiska.pl

Płace

Naliczanie wynagrodzeń pracowników to jeden z elementów zorganizowania finansów w firmie. To m.in. naliczanie wynagrodzeń pracowników, przygotowanie i wysyłka dokumentów do ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Dopilnujemy, aby wszelkie rozliczenia płac były prowadzone dokładnie i profesjonalnie.

Doradztwo binzesowe

Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz ją rozszerzyć lub dopiero zamierzasz rozpocząć, wiemy jak to zrobić, pomożemy.
Pomagamy także przy rejestracji działalności gospodarczej. Będziemy służyli Ci wsparciem i doświadczeniem naszym w pierwszym okresie prowadzenia działalności.

Kadry

Zarządzanie zasobami ludzkimi to skomplikowany proces. Nawet najmniejsza firma zatrudniająca jednego pracownika jest zobowiązana do prowadzenia dokumentacji pracowniczej.

Nie musisz śledzić zmieniających się przepisów, możesz zlecić to nam.

Rejestracja pojazdów plewiska

Wielu przedsiębiorców wykorzystuje do działalności gospodarczej samochody, dlatego abyś mógł/mogła zaoszczędzić czas, my załatwimy za Ciebie formalności związane z rejestracją pojazdów nowych i używanych, a także sprowadzanych z zagranicy. Zapewniamy kompleksową usługę.

Księgowość

Księgowość to jedna z najważniejszych usług outsourcingu w firmie.
Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Od kilku lat jesteśmy już przygotowani na księgowość online.
Wybierz dobrze!