Działamy od 20 lat

by Twoja firma rozwijała
się stabilnie

O nas

Jesteśmy doświadczoną i stale rozwijającą się firmą działającą na rynku usług finansowo -księgowych. Podstawowym zakresem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm (segment MŚP).

Posiadamy stosowne uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych (świadectwo kwalifikacyjne nr 21395/01 wydane przez Ministra Finansów).
Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

Nasze założenia to:
✓  Zapewnić kompleksową i profesjonalną obsługę polegającą na dostosowaniu zakresu i sposobu świadczonych usług do potrzeb klienta oraz indywidualne podejście do spraw klienta, tak, aby móc proponować, zamiast teoretycznych algorytmów, praktyczne rozwiązania problemów.
✓  Dostarczać informacje o kondycji finansowej firmy poprzez łączenie usług księgowych z doradztwem finansowym i analizą ekonomiczno-finansową, aby w ten sposób spełniać potrzeby przedsiębiorców oczekujących zwiększonej kontroli finansów swojej firm.

Oddajemy klientom konkretne narzędzie w panelu klienta, dzięki któremu mają dostęp do scanów swoich faktur, analiz czy możliwość przesyłania nam dokumentów księgowych bez konieczności przywożenia do biura.

 

Katarzyna Tomkowiak

właścicielka

Właścicielka biura rachunkowego, Katarzyna Tomkowiak, posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności: finanse i rachunkowość przedsiębiorstw oraz wiedzę potwierdzoną Świadectwem Kwalifikacji Ministerstwa Finansów.

Przez kolejne lata poszerzała swoją wiedzę biorąc udział w w licznych szkoleniach modułowych o tematyce podatkowej i rachunkowej, prowadzonych przez Stowarzyszenie Głównych Księgowych w Polsce oraz nadal jest uczestnikiem wielu szkoleń tematycznych w związku z licznymi zmianami przepisów.

Pracę zawodową rozpoczęła od stanowiska księgowej, ale łatwość uczenia i ciągła chęć rozwoju szybko pozwoliła jej awansować na stanowisko samodzielnej księgowej, zastępcy głównego księgowego i ostatecznie Głównej Księgowej.

Świadectwo kwalifikacyjne nr 21395/01

Projekt bez tytułu(33)

Poznaj nasze mocne strony

Nasze doświadczenie przekładamy na Twój sukces

0
Lat doświadczeń
0
Certyfikatów
0
Szkoleń Rocznie